Pytania?: Tel: +48 667 888 221

globe

Poznań, Polska

Trasy Krajowe i Międzynarodowe

O Nas

O Nas

Wypożyczalnia busów 9-osobowych

Wynajem busów 9-osobowych to ceniona i poszukiwana usługa, z której każdego dnia decyduje się skorzystać spora liczba osób poszukujących pojazdu na wycieczki z rodziną, przyjaciółmi, wyjazdy integracyjne czy służbowe. Wśród naszej floty znajdują się m.in. busy ford transit z silnikiem diesla o pojemności 2000 ccm o mocy 130km i 170km, przeznaczony do przewozu 9 osób. Nasze auta zostały wyprodukowane w 2018, 2019 i 2021 roku. Gdy zdecydujecie się Państwo na wynajem busa 8+1, możecie liczyć na kompletne wyposażenie.Samochody które posiadamy zawsze sa na farbrycznej gwarancji i z pełnym pakietem ubezpieczeń w tym assitance na 1500km.

Standardem w każdym aucie jest klimatyzacja, poduszki powietrzne, systemy wspomagające ABS, ESP, czujniki parkowania oraz system audio z bluetooth. Wszystkie auta występują w najdłuższych wersjach nadwoziowych i sa wyposażone w hak holowniczy. Dzięki tym dodatkom, nasze busy 9-cio osobowe zapewniają komfortowe podróżowanie wszystkim pasażerom. Nasza wypożyczalnia busów 9 os. dysponuje dwunastoma pojazdami tego typu. Warto zdecydować się na wynajem busaów 9 osobowych z naszej oferty w naszym pięknym mieście Poznań. Jeśli nie posiadacie Państwo kompletu pasażerów to oczywiście możecie Państwo skorzystać z wynajem busa 8 osobowego w mieście Poznań.

Podstawiamy busa pod wskazany adres na terenie całego kraju, w tym na lotniska, np.: Warszawa Okęcie, Kraków Balice, Gdańsk lotnisko im. Lecha Wałęsy, Katowice Pyrzowice, Wrocław Strachowice, Poznań Ławica, lotnisko Modlin.

Przewozy Okolicznościowe:


Potrzebujesz transportu na lotnisko bądź w inne miejsce? Zadzwoń koniecznie!
Świadczymy usługi w zakresie:
- transfery na lotniska,
- wyjazdy służbowe,
- wyjazdy rodzinne,
- dowóz na wakacje,
- imprezy okolicznościowe (śluby, obsługa wesela, chrzty, komunie, wieczory kawalerskie, pogrzeby, itp.),
- wyjazdy na konferencje, zjazdy, targi,
- dowóz pracowników do miejsca zatrudnienia,

Tylko licencjonowani kierowcy!
Cena przejazdu obliczana jest indywidualnie do danego charakteru zlecenia i ilości kilometrów.

Transport miedzynarodowy:


Busy do Holandii i Niemiec, to główny obszar działalności naszej firmy. Posiadamy licencję Ministerstwa Transportu oraz Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Umozliwia nam to wykonywanie licencjonowanych przewozów osób, zarówno w ruchu międzynarodowym, jak i krajowym. Specjalizujemy się w przewozach osób busami na trasie Polska - Holandia.

Bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, to aspekty, na które kładziemy szczególny nacisk. Nasze busy, to nowa flota samochodowa. Częste przeglądy w autoryzowanych serwisach, podwójna obsada doświadczonych kierowców i spełnienie wysokich standardów norm europejskich sprawiają, że podróż naszymi busami jest wygodna, a przede wszystkim w pełni bezpieczna.

Do podróżowania naszymi busami do Holandii i Niemiec zapraszamy podróżnych z wielu regionów kraju znajdujących się na trasie przejazdu naszych busów - woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego ze szczególnym uwzględnieniem takich miejscowości jak Gorzów Wielkopolski, Toruń, Poznań, Bydgoszcz, Włocławek. Ze szczegółową mapką rejonu obsługiwanego przez nasze busy.

Cenimy Waszą lojalność i pasażerom, którzy często korzystają z naszych busów oferujemy szereg zniżek i rabatów.

W naszej działalności stawiamy na bezpieczeństwo i komfort. Każdy z pasażerów podróżujących naszymi busami posiada ubezpieczenie na czas podróży. Nasze busy wyposażone są w szereg udogodnień, które długą podróż do Holandii czy Niemiec uczynią mniej uciążliwą - wygodne fotele, klimatyzację, ogrzewanie postojowe, możliwość skorzystania z zasilania 220 V, system DVD i inne.

Warto wspomnieć, że na obsługiwanej trasie Polska - Niemcy - Holandia świadczymy również usługę przewozu paczek.
Bezpieczeństwo i komfort pasażerów naszych busów jest naszym najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do wybrania firmy lux bus - nasze busy dowiozą Cię bezpiecznie do Holandii czy Niemiec. Zabierzemy Cię spod wskazanego adresu i wygodnie, w najkrótszym możliwym czasie, dowieziemy pod wskazany adres. Zaufaj rzeszy zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług.

Zadzwoń:

+48 667 888 221

Napisz mail:

Kliknij Tutaj!

Odwiedź Facebooka:

Kliknij Tutaj!